רובוטים KUKA

הנציגות הבלעדית של KUKA בישראל 

בתור הנציגות הבלעדית של KUKA בישראל, לקוחותינו יכולים לסמוך על הצוות ב STXI Motion בבחירת המנגנון הרובוטי הטוב ביותר. בין אם מדובר בתא ייצור, ביישום נייד או בסביבה שיתופית אנושית, STXI Motion ישראל, יחד עם יצרנית הרובוטים המובילה בעולם, כאן כדי לתמוך בכל צעד וצעד.

יום עיון מקצועי רובוטיקה מתקדמת לתעשיית המזון

KR AGILUS הוא הרובוט הקומפקטי של KUKA,  בעל שישה צירים המיועד למהירויות עבודה גבוהות במיוחד. גרסאות שונות, עמדות התקנה, טווחים ומטענים הופכים את הרובוט הקטן לאמן דיוק.

ליצירת קשר

KUKA AGV – מערכות שינוע המונחות בצורה אוטומטית, רב-תכליתיות המביאות איתן ערך רב בשיפור של לוגיסטיקת הייצור והמחסן שלכם.

ליצירת קשר

רובוטים של KUKA ממשפחת מוצרי הננו KR CYBERTECH מותאמים באופן מושלם להתמודדות עם רכיבים קטנים ומשימות מדוייקות.

ליצירת קשר

KUKA KR IONTEC – זהו רובוט גמיש במיוחד עם מעטפת העבודה הטובה ביותר בסוגו ומיקום הרכבה גמיש למגוון רחב של יישומים בטווח משקלי ההרמה של 20 עד 70 קילוגרם.

הרובוט נועד למגוון רחב של יישומים בקטגוריית משקל ההרמה הבינוני. בין אם על הרצפה, על הקיר או על זווית כלשהי, KR IONTEC משלב עיצוב קומפקטי עם מעטפת העבודה הגדולה ביותר בסוגו לניצול אופטימלי של שטח עם טביעת רגל קטנה. מצויד בפרק כף יד עמיד למים ואבק, ובמנועים מוגנים, הרובוט מתאים כמעט לכל תחום יישום. אפשרות יציקה מאפשרת גם שימוש בסביבות חמות במיוחד עם טווח טמפרטורות מורחב בין 0 ° ל 55 ° C.

ליצירת קשר

רובוטים KUKA KR QUANTEC עם מטען גבוה המספק הצלחה עם הטווח ומשקלי הרמה הטובים ביותר בקטגוריה זו. עם עיצוב לכל מטרה, הוא בנוי לעבודה כמעט בכל פלח שוק, החל מרכב ועד יציקה ועד לרפואה-וכל מה שביניהם.

ליצירת קשר

חברת KUKA מציגה את הגרסה החדשה של תוכנת הסימולציה KUKA Sim. פעולה של יישומי רובוט ניתנים לסימולציה ריאלית עוד לפני ההפעלה. ולאחר מכן ניתנים להעברה ב-100 אחוז לבקר האמיתי.

ליצירת קשר

רובוט תעשייתי KUKA Titan הוא הרובוט החזק של KUKA לעומסים כבדים. הרובוט בעל שישה הצירים מניע חלקים ורכיבים כבדים מאוד בבטחה ובדייקנות, גם למרחקים ארוכים.

ליצירת קשר

הרובוט הרגיש LBR Med הותאם לעמוד בדרישות רפואיות ספציפיות.הוא מתאים באופן מושלם למגוון רחב של מערכות סיוע בטכנולוגיה רפואית, בגלל יכולת שיתוף הפעולה בין אדם לרובוט.

ליצירת קשר

KUKA היא אחת מיצרניות הרובוטים המובילות בעולם. רובוטים תעשייתיים של KUKA ניתנים לזיהוי בקלות עם החלק החיצוני הכתום המובהק שלהם ונפרסו לאוטומציה של תעשיות רבות. ל-KUKA יש היסטוריה עמוקה באוטומציה רובוטית שראשיתה בשנות ה-70. במהלך השנים הם פיתחו כמה מהרובוטים החדשניים, העמידים והאיכותיים ביותר. אחת הסיבות לכך שהרובוטים של KUKA נשארו בטופ של התעשייה היא בשל ההתקדמות המתמשכת שלהם בטכנולוגיה הרובוטית, כולל מערכת ראייה ממוחשבת משלהם.

ליצירת קשר

רובוט SCARA של KUKA חזק, מהיר ויעיל ביותר למגוון משימות. בין אם מדובר בהרכבת חלקים קטנים, טיפול בחומרים או בדיקות – רובוטים אולטרה קומפקטיים KUKA SCARA מספקים יעילות וחסכון מרבי כבר מההתחלה. עם מגוון מערכות משולבות, הרובוטים יכולים להתמודד כמעט עם כל משימה.

ליצירת קשר

רובוט קולבורטיבי מסדרת LBR iisy תכליתי מאוד, אינטואיטיבי לתפעול ואמין במגע עם בני אדם. ה-LBR iisy הוא קובוט לכל אזורי הייצור. הוא משלב את הידע של אוטומציה תעשייתית עם הגמישות והפשטות של כלי חכם, בשילוב עם המהירות של רובוט תעשייתי מסורתי.

ליצירת קשר

הדרכות של רובוטים KUKA

חברתנו מציעה הדרכות מקצועיות על מגוון הרובוטים של KUKA והפתרונות המשלימים כגון מערכות Safety, Vision, ועוד.

יצירת קשר

שירות לרובוטים KUKA

חברתנו מציעה שירות ותחזוקה לרובוטים של KUKA. אנו מציעים חוזי שירות הכוללים אחריות, תמיכה טכנית, תחזוקה בשטח וחלקים חלופיים.

יצירת קשר

אפיון ומכירת רובוטים

חברתנו מציעה רובוטים חדשים ומחודשים מבית KUKA והן פתרונות רובוטיים משלימים בהתאם לצרכי הפרויקט והלקוח.

יצירת קשר

פרויקטים – רובוטיקה ואוטומציה

חברתנו מציעה תכנון וביצוע מלא של פרויקטים רובוטיים, החל מאפיון תא רובוטי ועד לתכנון והטמעה של רובוטים ומוצרים משלימים בקווי ייצור

יצירת קשר

בקרוב

שירות חדש
צירת קשר עם תמיכה טכנית ישירות מהוואטסאפ

דילוג לתוכן