פתרונות הינע מא' עד ת'

צוות STXI

חברת STXI Motion היא החברה המובילה בארץ בפיתוח ויצור מערכות הנע עבור רובוטים מתקדמים ומכונות ייצור מדויקות. בעלת ידע וניסיון של למעלה מ-35 שנה בתחום האוטומציה והרובוטיקה התעשייתית.

מערכות הבקרה והאוטומציה של החברה כוללות בין היתר בקרים רב ציריים, בקרי סרוו מדויקים, חיישני מיקום מגנטיים ברזולוציות גבוהות, ועוד. מוצרי החברה מאפשרים תנועה מדויקת ביותר של צירי ההנעה, תוך שיפור מאפיינים כמו נצילות אנרגיה, בטיחות ורמת ביצועים. החברה מתמחה במתן פתרונות הנדסיים מותאמים ללקוח, החל משלב התכן ועד לשלב הייצור הסדרתי.

למה STXI Motion היא השותפה האידיאלית בשבילכם?

35 שנה לא הולכות ברגל

עם ידע הנדסי וניסיון תפעולי של למעלה מ-35 שנה, בשילוב עם טכנולוגיות מתקדמות והבנה מעמיקה של צרכי השוק – ההצלחה של לקוחותינו מובטחת. מזמינים אתכם לאתגר אותנו, ומתחייבים למצוא את הפתרון הנכון עבורכם.

חברה גלובאלית, ייצור כחול לבן

STXI Motion היא חברה בינלאומית עם משרדים בישראל, ארה״ב, גרמניה ודרום קוריאה. לקוחותינו נהנים מהשילוב בין הרשת הגלובלית הרחבה שלנו, לבין תהליכי ייצור, אבטחת איכות ותמיכה טכנית של משרד הדגל שלנו בארץ.

הנציגה הרשמית של החברות המובילות בעולם

לקוחותינו נהנים מהשותפות האסטרטגית והבלעדית שלנו עם החברות הטובות בעולם, ביניהן: KUKA, AIRSKIN, PORTESCAP, SERVOTRONIX, FUJI, KOLLMORGAN, REDLER, PBA ועוד.

מעטפת הינע שלמה, שתמיד נעה איתך קדימה

אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי וייעוץ הנדסי החל משלב הרעיון, דרך שלב התכן, prototype, עד לשלב הייצור ההנדסי. אנו מתחייבים לתמיכה טכנית מלאה והמשך ייצור המערכות האלקטרומכניות של לקוחותינו, לכל אורך חיי המוצר.

יוסי בלבול

מנכ״ל STXI ישראל

אבי יעקוב

מהנדס ומנהל תיקי לקוחות

עזרא לוי

מהנדס ומנהל תיקי לקוחות

דני רוזנוב

מנהל פעילות KUKA ישראל

אבי פלמבאום

מנהל פרויקטים ותיקי לקוחות

גיורא מור

מנהל תיקי לקוחות

יצירת קשר

יצירת קשר

בקרוב

שירות חדש
צירת קשר עם תמיכה טכנית ישירות מהוואטסאפ

דילוג לתוכן