מאיץ טרנספורמציה

SPS 2023 – האצת טרנספורמציה לייצור תעשייתי

הצטרפו אלינו בין ה-14 ל-16 בנובמבר, באתר בנירנברג, גרמניה וקחו חלק בחוויה הדיגיטלית שלנו.

הפיכת תהליכי ייצור מורכבים לקלים

מה אם קו הייצור שלך יוכל לווסת את עצמו, לזהות בעיות וליזום אוטומטית את הפתרון האופטימלי? או אם הייתה לך מערכת בקרת נתונים ותהליכים שהפכה את התכנון ואת שיתוף הפעולה הגלובלי לחלקים באמת? חקור את היתרונות של מעבר מייצור אוטומטי לייצור אדפטיבי ב-SPS 2023. אנו מצפים לפגוש אותך באתר או באינטרנט.

היכנס בביטחון לעידן חדש של ייצור

בקרו אותנו ב-SPS 2023 כדי לחוות את הטכנולוגיה שלנו בחלון ראווה של ייצור סוללות מקצה לקצה, המשתרע על פני כל מחזור חיי המוצר והייצור. החל מתהליכי עיצוב והרכבה יעילים יותר, ועד לשימוש חוזר מתמיד.
ראה ממקור ראשון כיצד תאומים דיגיטליים של המוצר והייצור יכולים להתחבר בצורה חלקה לתפעול אמיתי של המפעל כדי לייעל באופן בר-קיימא את העלות והפרודוקטיביות.

עבור מייצור אוטומטי לייצור אדפטיבי עם Industrial Operations X

תהליכים תעשייתיים יכולים להגיב במהירות לדרישות חדשות רק אם אוטומציה מתווספת על ידי פתרונות מוכחים מעולם ה-IT והתוכנה. כחלק מ-Siemens Xcelerator, Industrial Operations X מאפשר את הצעד המכריע הזה לקראת ייצור אדפטיבי במיוחד. לכל רמות הגמישות החדשות.

עתיד הייצור בקצות אצבעותיך

סיורים מודרכים

אל תחמיצו אף אחד מרגעי השיא של התערוכה השנה על ידי הצטרפות לסיור מודרך דרך הדוכן שלנו. באתר בנירנברג או באינטרנט על ידי חקר כל חלון הראווה והתערוכות בעצמך או בסיורים מודרכים.

בוא נדבר

כמה מהרעיונות המשנים ביותר בעולם צמחו משיחות עשירות. נצל את ההזדמנות לדבר איתנו באתר או קפוץ לפגישה אחת על אחד איתנו באינטרנט כדי ליהנות מתובנות בלעדיות וחנות שיחה.

תוכנית הבמה שלנו

עמוס בסיפורי הצלחה מעוררי השראה ותובנות ששותפו לעתים רחוקות - צפו למצגות מרתקות של דוברים מובילים, פאנלים בתעשייה והרצאות על במת סימנס. חי בנירנברג או בסטרימינג בשידור חי כחלק מהחוויה הדיגיטלית שלנו.

הירשמו עוד היום וקבלו כרטיס חינם

הכרטיס החינמי שלנו יעניק לך גישה לתערוכת SPS בנירנברג, גרמניה, בין התאריכים 14 – 16 בנובמבר 2023, כמו גם לפלטפורמת Siemens Digital Experience.

אנא מלא את השדות הנדרשים בטופס ההרשמה למטה.
דוא"ל אישור עם שובר הכרטיס שלך וקישור גישה לפלטפורמת החוויה הדיגיטלית שלנו יישלח אליך.
כדי לקבל את הכרטיס בחינם באתר, השתמשו בקישור השובר בדוא"ל ועקוב אחר התהליך באתר של מארגן היריד
אנו מצפים לפגוש אותך – באתר ובאינטרנט!

* שדה חובה

בקרוב

שירות חדש
צירת קשר עם תמיכה טכנית ישירות מהוואטסאפ

דילוג לתוכן