מנועי סרוו

מנועי סרוו הם מנועים חשמליים הנמצאים בשימוש נפוץ ביישומי אוטומציה תעשייתית ורובוטיקה בהם נדרשת שליטה מדויקת של מיקום, מהירות ומומנט. הם מתוכננים לקבל אותות בקרה מבקר או מגבר סרוו , ולאחר מכן להמיר אותות אלה לתנועות מדויקות.
אחד היתרונות המרכזיים של מנועי סרוו הוא יכולתם לספק בקרת תנועה מדויקת וחזרתית. הם מסוגלים להגיב במהירות לשינויים דינמיים באות הבקרה, ומאפשרים להם לבצע תנועות מורכבות ומסובכות ברמת דיוק גבוהה. בנוסף, מנועי סרוו קלים יחסית לשילוב במערכות אוטומציה קיימות, מה שהופך אותם בחירה פופולרית עבור מגוון רחב של תעשיות ייצור מתקדמות

עם טכנולוגיית ההנדסה והייצור העדכנית ביותר, מנועי סרוו PRHD2 כוללים מקודד 20 סיביות אבסולוטי חדשני ומוגן בפטנט. העיצוב האלקטרו-מכני של PRHD2 כולל מהירות נמוכה ואדוות מומנט, עליית טמפרטורה מינימלית, צפיפות מומנט גבוהה ויכולת עומס יתר גבוהה. מנועי סרוו PRHD2 מוצעים גם כחבילת סרוו בהתאמה מושלמת בשילוב עם משפחת כונני הסרוו CDHD ו-DDHD. חבילה זו, המאפשרת הפעלה מהירה וקלה, משפרת עוד יותר את קלות השימוש והתמורה עבור בוני מכונות.

בשילוב דינמיקה גבוהה וצפיפות הספק, מנועי הסרוו הסינכרוניים של MOT-PM מספקים פתרון יעיל וחסכוני ליישומי מתח נמוך. משויך ל-servSD
כונן סרוו במתח נמוך, מנועי הסרוו של MOT-PM מציעים ביצועים מצוינים וצפיפות הספק גבוהה בעיצוב קומפקטי.

עם עליות מומנט משמעותיות באותו גודל מנוע יצרני ציוד מקורי יכולים להשיג שיפור משמעותי בביצועים מבלי לשנות את הרכבת המנוע או להשתמש בשטח מכונה גדול יותר.

מעצבים שצריכים להקטין את גודל המכונה נהנים מהיכולת של AKM2G לספק כוח וצפיפות מומנט מוגדלים בטביעת רגל קטנה יותר.

צרו איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם

דור חן – מנהל פיתוח עסקי

צרו איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם

דור חן – מנהל פיתוח עסקי

צרו איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם

דור חן – מנהל פיתוח עסקי

בקרוב

שירות חדש
צירת קשר עם תמיכה טכנית ישירות מהוואטסאפ

אתגרו את המומחים שלנו

אנו מציעים לכם פתרונות אופטימליים המשלבים מוצרים מהחברות המובילות בעולם אם ידע הנדסי של למעלה מ-35 שנה.
תנו לנו את האתגר, הצוות שלנו ימצא את הפתרון.

תודה!

פרטיך התקבלו בהצלחה
הצוות שלנו יצור איתך קשר בהקדם.

דילוג לתוכן