מנועים צעד

מנועים מיניאטוריים ללא מברשת (Brushless) נועדו לספק מקור כוח אמין ויעיל במגוון רחב של יישומים המיועדים לפעול במומנט ובמהירות גבוהים בתוך גורם צורה קטן.
חברת STXI Motion מתמחה בייצור מנועים מיניאטוריים בהתאמה אישית עבור תעשיות מתקדמות, בהן.

אנחנו יכולים לעזור לך לבחור את טכנולוגיית התנועה הטובה ביותר עבור היישום שלמנועים מסדרת CT משלבים טכנולוגיית קירור חדשנית, עיצובים מגנטיים בעלי מומנט גבוה, מיסבים קשוחים ומערכות בידוד במתח גבוה. מנועים אלה בעלי מומנט גבוה תומכים בעומסים מכניים גדולים, וניתן להשתמש בהם עם כל כונן צעד. מנועים מסדרת CT זמינים בגדלים של מסגרת NEMA 17 ו-23 וזמינים עם מגוון אורכים, פיתולים וצילים.
ך, כולל מפעילים ליניאריים, ראשי הילוכים ומקודדים, מנועי DC מיניאטוריים (ללא מברשות וללא מברשות), ומנועי צעד מיניאטוריים. המנועים והכוננים המיני שלנו יספקו לך את הכוח שאתה צריך, כמעט בכל יישום שתלוי בתנועה ממוזערת מדויקת. סוגי הצעדים המיניאטוריים של Portescap וטכנולוגיות מנוע DC מפחיתים את הגודל והמשקל תוך הגברת היעילות והאמינות. עם ביצועים מקסימליים באריזה קטנה יותר, המנועים שלנו מאפשרים לך לעצב מכונות ומכשירים קומפקטיים קלים ונוחים יותר לשימוש. למידע נוסף על המוצרים שלנו למטה.

ליצירת קשר

בקרוב

שירות חדש
צירת קשר עם תמיכה טכנית ישירות מהוואטסאפ

דילוג לתוכן