מנועים משולבי דרייב

מנועי הנעה משולבים (Integrated Motors) נועדו לפשט את ההתקנה והתפעול של מנועים חשמליים במגוון רחב של יישומים תעשייתיים ומסחריים. ממשק התקשורת מאפשר למנועים אלו להשתלב בקלות במערכות בקרה קיימות, כגון בקרי לוגיקה ניתנים לתכנות (PLC) או ממשקי אדם-מכונה (HMI).
מנועים משולבי דרייב מציעים מספר יתרונות על פני מנועים חשמליים ומערכות הנעה קונבנציונליות. הם בדרך כלל קומפקטיים וקלים יותר, מה שהופך אותם אידיאליים עבור יישומים עם מגבלות שטח או משקל מוגבל ובנוסף, יכולים לפשט את ההתקנה והתחזוקה, מכיוון שיש פחות רכיבים להתקנה ופחות חיבורים לניהול. מה שמסייע בהפחתת עלויות ההתקנה והתחזוקה הכוללות, תוך שיפור האמינות.

מנוע הסרוו המשולב TIM הוא פתרון חסכוני וגמיש, אידיאלי עבור יישומים עם שטח ארון בקרה מוגבל וארכיטקטורת מכונה מבוזרת. ה-TIM, עם צפיפות ההספק הגבוהה והגודל הקומפקטי שלו, מאפשר עיצובי מכונות חוסכי מקום ובסופו של דבר מכונות נטולות ארונות.

עם עיצוב חסכוני והנעת סרוו בלולאה סגורה מעולה על ידי Servotronix Motion Control, ה-stepIM מספק פתרון יעיל וחסכוני עבור יישומים הדורשים ביצועים של סרוו ברמת המחיר של סטפר. ה-stepIM משפר משמעותית את הביצועים של מנועי הצעד, בהשוואה לבקרת לולאה פתוחה קונבנציונלית.

צרו איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם

דור חן – מנהל פיתוח עסקי

בקרוב

שירות חדש
צירת קשר עם תמיכה טכנית ישירות מהוואטסאפ

אתגרו את המומחים שלנו

אנו מציעים לכם פתרונות אופטימליים המשלבים מוצרים מהחברות המובילות בעולם אם ידע הנדסי של למעלה מ-35 שנה.
תנו לנו את האתגר, הצוות שלנו ימצא את הפתרון.

תודה!

פרטיך התקבלו בהצלחה
הצוות שלנו יצור איתך קשר בהקדם.

דילוג לתוכן