גירים פלנטריים

גיר פלנטרי בנוי מגלגל שיניים מרכזי ומספר גלגלי שיניים נוספים המקיפים אותו (ומכאן הדמיון למערכת השמש). בשל גודלו הקטן, הנצילות הטובה והדיוק הרב הוא הנפוץ ביותר בתחום התעשייה והרובוטיקה. גיר פלנטרי מיועד בעיקר במקרים בהם נדרשים ביצועים גבוהים ביחס לגודל המנוע ויכולת התמודדות הגיר עם מערכות בעלות אינרציה גבוהה.
בשל הגודל הקומפקטי ניתן לבנות את הגיר הפלנטרי כך שהיציאה של גיר ראשון מניעה את מערכת הפלנטה של הגיר השני והשלישי, בכך ניתן להשיג הפחתה משמעותית במהירות בסדרי גודל של 1:120 ואף יותר והגדלה ביחס לאינרציה המשותפת למנוע, לצד נצילות מינימלית.

תיבות ההילוכים הפלנטריות מנירוסטה SGC וסדרת SGE פותחו ונבנו במיוחד לשימוש במזון, תרופות, כימיקלים, ביוטכנולוגיה, תעופה וחלל, יישומים אנטי-מגנטיים וסביבות אלו דורשות הגנה מפני קורוזיה. הן תיבות הילוכים סרוו מובנות מדויקות עם מראה חלק ותווית חריטה קבועה בלייזר כדי לספק עמידות יוצאת דופן בפני קורוזיה בסביבות שטיפה. דרישות מותאמות אישית כגון הגנת IP ברמה גבוהה או טיפול פני השטח זמינות ליישום שטיפה בטמפרטורה גבוהה ובלחץ או סביבות היגייניות. אל תהסס לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף.

צרו איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם

גיורא מור – מנהל פיתוח עסקי

בקרוב

שירות חדש
צירת קשר עם תמיכה טכנית ישירות מהוואטסאפ

אתגרו את המומחים שלנו

אנו מציעים לכם פתרונות אופטימליים המשלבים מוצרים מהחברות המובילות בעולם אם ידע הנדסי של למעלה מ-35 שנה.
תנו לנו את האתגר, הצוות שלנו ימצא את הפתרון.

תודה!

פרטיך התקבלו בהצלחה
הצוות שלנו יצור איתך קשר בהקדם.

דילוג לתוכן