מיסבים לינאריים

ברגי הנעה כדוריים, הם סוג של רכיב מכני המשמש להמרת תנועה סיבובית לתנועה לינארית. הם מורכבים מציר הברגה, או בורג, ואום עם מיסבים כדוריים המאפשרים תנועה ליניארית חלקה ומדויקת. מה שהופך אותם אידיאליים עבור יישומים הדורשים חזרתיות ודיוק גבוהים במיקום, כגון מכונות CNC, רובוטיקה ויישומי תעופה וחלל.

לברגים כדוריים יש פרופיל הברגה עם חתך עגול או בצורת כדור, המפחית את החיכוך ומאפשר יעילות רבה יותר בהשוואה לסוגים אחרים של ברגי עופרת, כמו ברגי ACME. המיסבים הכדוריים נעים לאורכו של הבורג תוך כדי סיבוב, מה שמביא לתנועה לינארית חלקה ומדויקת.

אחד היתרונות המרכזיים של ברגים כדוריים הוא היעילות הגבוהה שלהם, הנובעת מהחיכוך הנמוך בין המיסבים לבורג. יתרון זה מאפשר מהירות ודיוק גדולים יותר ביישומי תנועה ליניארית, כמו גם צריכת חשמל מופחתת.

מבחר Thomson Profile Rail מורכב ממובילים ליניאריים מסדרת Profile Rail 500 מהדור הבא, סדרת 400, AccuMini, MicroGuide® קומפקטית ו-T-Series קלת משקל. זהו היצע שלם של מסילות וקרונות במגוון רחב של סגנונות, גדלים ומאפיינים ייחודיים המיוצרים במידות סטנדרטיות בתעשייה להתאמה קלה ליישומים קיימים או לעיצוב ליישומים חדשים.

ליצירת קשר

בקרוב

שירות חדש
צירת קשר עם תמיכה טכנית ישירות מהוואטסאפ

דילוג לתוכן