אנקודר סיבובי

אנקודר סיבובי הוא חיישן המשמש למעקב אחר המיקום הזוויתי, המהירות וכיוון הסיבוב של פיר. זה עובד על ידי זיהוי שינויים במיקום של פיר מסתובב והמרת מידע זה לאות חשמלי שניתן לקרוא על ידי מערכת בקרה.

ישנם שני סוגים עיקריים של אנקודרים סיבוביים: אבסולוטי ואינקרמנטלי. מקודדים אבסולוטיים מספקים קוד דיגיטלי ייחודי לכל מיקום של הפיר, המאפשר למערכת הבקרה לקבוע את המיקום המדויק של הפיר בכל זמן נתון. מקודדים אינקרמנטליים, לעומת זאת, מספקים סדרה של פולסים המציינים את כיוון ומהירות הסיבוב, אך אינם מספקים מידע מיקום מוחלט.

מקודדים סיבוביים נמצאים בשימוש נרחב במגוון יישומים, כולל רובוטיקה, אוטומציה וכלי מכונות. הם מספקים משוב מיקום מדויק ואמין, המאפשר שליטה מדויקת על מהירות ומיקום המנוע. הם גם עמידים ועמידים בפני שחיקה, מה שהופך אותם מתאימים לשימוש בסביבות קשות.

ה-Resolvers מסדרת R11 מבדילים את עצמם באמצעות אמינות גבוהה בסביבות קשות, טמפרטורות עבודה של עד 155 מעלות צלזיוס ועמידות גבוהה בפני זעזועים. בהתבסס על העיצוב חסר המברשות שלהם הם התוסף האידיאלי למנועי סרוו ללא מברשות. הדיוק כמו גם יכולת החזרה מצוינים. רזולוורים אלה מצוידים במיסבים מדויקים והם נטולי תחזוקה. הם גם הרזולוורים הקצרים ביותר שקיימים בשוק

צרו איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם

אבי פלמבאום – מנהל פיתוח עסקי

בקרוב

שירות חדש
צירת קשר עם תמיכה טכנית ישירות מהוואטסאפ

אתגרו את המומחים שלנו

אנו מציעים לכם פתרונות אופטימליים המשלבים מוצרים מהחברות המובילות בעולם אם ידע הנדסי של למעלה מ-35 שנה.
תנו לנו את האתגר, הצוות שלנו ימצא את הפתרון.

תודה!

פרטיך התקבלו בהצלחה
הצוות שלנו יצור איתך קשר בהקדם.

דילוג לתוכן